Vítejte na našem webu

Nehtová pohotovost Marcela

Domanovická 2479
Praha 9 - Újezd nad Lesy
190 16
+420 606 428 737
https://www.facebook.com/nehtovapohotovost.marcela
m.ihracka@seznam.cz

CND 

Historie CND

CND se  již od svého založení v Jižní Kalifornii v roce 1979 snaží být technologickým lídrem a inovátorem v profesních odvětvích péče o nehty. Některé z Vás tuto značku jistě budou znát pod jménem Creative Nail Design, nyní se zjednodušeným názvem CND, ovšem zároveň se stále se rozšiřující nabídkou produktů, které se specializují nejen na nehtový design, ale jak vyjadřuje slogan „Hands Feet Beauty“ - na celkovou krásu v péči o pokožku rukou a nohou.

Přináší spolehlivost. Důvěryhodnost je přesně ten rozdíl.

Dokonalejší věda vytváří dokonalejší výrobky. Patentově přihlášené chemické složení rozpouštědel, monomerů a polymerů je důvodem, proč se Shellac™ nanáší jako lak, nosí jako gel a odstraňuje během pár minut. Současně je hypoalergenní a  3-FREE ... neobsahuje formaldehyd, toluen nebo DBP.
Před uvedením Shellacu na trh CND trpělivě zdokonalovalo a důsledně testovalo tuto technologii. Výsledkem je skutečně pokrokový objev v oboru.
Se svým vědeckým základem a pečlivým testováním v pozadí stojí Shellac na míle a míle daleko od ostatních výrobků na trhu. Nehtoví profesionálové, kteří se zúčastnili kontrol i anonymního testování jednomyslně prohlašují – není srovnání – ani v nejmenším! Každý víme, buď to funguje – nebo nefunguje – čas ukáže pravdu.
 
A testované osoby? Považují Shellac za nádherně návykový.
 

LABORATORNĚ TESTOVÁNO. SALONY PREFEROVÁNO.

CND výrobky jsou první volbou profesionálů na celém světě nejen proto, že jsou vyráběny na vědeckém základě, ale i proto, že nenásledují, ale udávají krok módě v nehtovém průmyslu. To potvrzují i jejich každoroční vítězství v čtenářských anketách v nehtových magazínech.
Shellac™tento odkaz rozšiřuje a inovuje.
Nezůstáváme pouze u důležitosti zapojení vědy. Pomáháme nehtovým profesionálům formou globálního systému vzdělávání, komplexními vzdělávacím materiály a podporujeme jejich rozvoj v oboru.
Nuže, ROZLUČTE SE s nejvíce frustrujícími problémy s nehty. Navždy.
PŘIVÍTEJTE Shellac. UV barvu na nehty, superhrdinu překonávajícího všechny mani-pedikúrní nepravosti.